Dlaczego NeoHair? Sprawdź »

Zdalna kontrola

Gdziekolwiek jesteś, masz stały wgląd w obroty salonu. Przez NeoHair monitorujesz pracę stylistów i stan zapasów kosmetyków nawet wtedy, gdy akurat jedziesz samochodem lub spędzasz wakacje w Grecji. Dowiadujesz się wszystkiego bez telefonowania i odrywania stylistów od pracy.
Zobacz więcej

Wygodny internet

Nie płacisz za serwis NeoHair - system online aktualizuje się automatycznie. Unikasz niepotrzebnych wydatków na kolejne licencje, bo zawsze używasz tej samej - przy każdym stanowisku, zarówno w salonie, jak i poza nim.
Zobacz więcej

Więcej za mniej

Wykorzystując NeoHair z łatwością ustalasz najmniej popularne terminy wizyt, by zorganizować wtedy promocje i zapełnić grafik. Szybko analizujesz też wykorzystanie kosmetyków i uzyskujesz lepsze ceny u dostawców.
Zobacz więcej

Elastyczny kalendarz

Umawiając wizytę z NeoHair możesz rozbić pracę stylisty na kolejne czynności. NeoHair wskazuje przerwy w pracy (np. na utrwalanie koloru), dzięki temu obsługujesz dodatkowych klientów, a jednocześnie skracasz ich czas oczekiwania na przyjęcie.
Zobacz więcej

Wygodny magazyn

Generujesz i składasz zamówienie z poziomu systemu, a po przyjęciu towaru aktualizujesz magazyn jednym kliknięciem. Sprzedaż realizuje się błyskawicznie, bo NeoHair współpracuje z czytnikiem kodów kreskowych.
Zobacz więcej

Punkty za lojalność

Nie wyrabiasz kart stałego klienta, bo masz je w systemie i powracający klienci nie muszą o nich pamiętać. Z NeoHair zawsze wiesz komu i kiedy możesz dać coś ekstra. Każdy rabat i prezent odliczasz za pomocą jednego kliknięcia.
Zobacz więcej

Profesjonalny marketing

Dzięki SMSowym przypomnieniom klienci dotrzymują terminów i wracają po dłuższej nieobecności. O nowościach w ofercie i każdej akcji, którą organizujesz, możesz wszystkich błyskawicznie powiadomić.
Zobacz więcej